راهنمای کامل زمان بندی ارسال پست در کانال های تلگرام:

کانال یکی از امکانات تلگرام است که کار با آن راحت است و بیشتر کاربران ایرانی از آن استفاده می کنند. ولی بیشترین استفاده را افراد موجود در کسب وکار دارند. برند خود را تبلیغ می کنند . یک محصول را نمایش می دهند. قیمتهای مختلف را مقاسه می کنند .خرید فروش خود را انجام می دهند. این روزها کانال منبع درآمد بسیاری از افراد شده است. بسیاری از شرکت ها سایت دارند . معمولا اطلاعات این سایت را می خواهند در کانال خود نمایش دهند. ولی حجم این داده ها زیاد است .بسیار کار وقت گیری می باشد .اما اگر قابلیتی برای ارسال پست زمان دار در کانال تلگرام باشد کار آنها بسیار راحت خواهد شد .نه تنها صاحبان کسب و کار بلکه همه افراد می توانند از این قابلیت استفاده کنند . پست های خود را به ترتیب زمان بندی ارسال کنند.

اما روش های بسیاری در اینترنت برای این کار معرفی کردند که هزینه زا است.  پنل های مدیریتی برای ارسال پست زمان دار در کانال تلگرام  با پرداخت هزینه است.  اپلیکشن ها و ربات هایی  هم موجود است که برای شما هزینه بسیاری ایجاد می کنند . ممکن است برای کانال مخرب هم باشند وتاثیر منفی بگذارند .اما در نسخه تلگرام پیشرفته این قابلیت در خود برنامه تلگرام وجود دارد . می توانید در لینک های زیر هم برای دسکتاپ و هم اندروید دانلود کنید . نیاز به هیچ هزینه ای ندارید . باخیال راحت پست های خود را در کانل هایتان به اشتراک بگذارید و برنامه زمانی داشته باشید.

دانلود آیگرام دسکتاپ

دانلد آیگرام دسکتاپ نسخه پرتابل

 

لینک های دانلود تلگرام پیشرفته آیگرام نسخه اندروید:

 

دانلود آیگرام اندروید

ارسال پست زمان دار در کانال تلگرام

این نسخه تلگرام محبوب بسیاری از قابلیت هایی که در تلگرام معمولی وجود ندارد را پشتیبانی می کند .بدون اینکه به سایتها و پنل هایی مراجعه کنید که برای شما هزینه سنگینی دارد و نیاز به ربات های موجود در اینترنت داشته باشید از قابلیت های تلگرام پیشرفته استفاده کنید.

در ادامه ارسال پست زمان دار در کانال تلگرام را توضیح می دهیم:

در این مثال ارسال یک پست را از یک کانال به کانال دیگر با زمان بندی توضیح می دهیم. وارد آیگرام شوید و یک پست دلخواه خود را از یک کانال و یا هر قسمتی که می خواهید بردارید.گزینه ارسال زمان بندی را انتخاب کنید.

ارسال پست زمان دار در کانال تلگرام

 

بعد از انتخاب گزینه ارسال زمان بندی به شما می گوید گیرنده خود را انتخاب کنید که در این مثال ما برای کانال دیگر می خواهیم ارسال کنیم بر روی کانال مورد نظر کلیک می کنیم گیرنده هم انتخاب می شود.

ارسال پست زمان دار در کانال تلگرام

 

با انتخاب گیرنده پنجره ارسال باز می شود که گزینه های زمان بندی را نشان می دهد که در چه تاریخی و چه ساعتی قصد دارید این پست را ارسال کنید.

آموزش زمان بندی ارسال پست در کانال تلگرام

 

حالا می توانید پست خود را براساس زمان بندی ارسال کنید وبرای ارسال پست محدودیتی از نظر تعداد وجود ندارد بینهایت پست را می توانید انتخاب کنید و با برنامه زمان بندی دلخواهتان به کانال ها،گروهها و مخاطبانتان ارسال کنید.