آموزش نصب همزمان چند تلگرام (تلگرام پیشرفته آیگرام) روی کامپیوتر+تصاویر

تلگرام اپلیکشن محبوبی است که طرفداران زیادی در بین کاربران ایرانی دارد.و روز به روز به کاربران آن افزوده می شود و بسیاری از مردم کسب وکار خود را در این اپلیکشن معرفی و تبلیغ می کنند.در موبایل خود  می توانید بیش از یک تلگرام داشته باشید و نسخه های مختلف تلگرام را که موجود هست دانلود کنید و برای چند شماره مختلف بر روی گوشی خود تلگرام داشته باشید اما در ویندوز متفاوت است. در ادامه روشی که با آن می توانید به طور نامحدود هرچند شماره که بخواهید روی دسکتاپ نصب کنید را معرفی می کنیم:

استفاده از نسخه پرتابل تلگرام:

نسخه های پرتابل نسخه هایی هستند که نیازی به نصب ندارند و می توانید از نرم افزار بدون نصب کردن استفاده کنید اما همانطور که می دانید برای نصب تلگرام روی دسکتاپ با محدودیت مواجه هستید ولی  نسخه تلگرام پیشرفته آیگرام برخلاف نسخه معمولی تلگرام  می تواند به شما امکانات فراوانی را بدهد و از مهمترین آنها این است که بتوانید چندین شماره را به طور همزمان روی دسکتاپ خود نصب کنید و از امکانات بسیار تلگرام پیشرفته استفاده کنید.

آموزش نصب تلگرام پیشرفته آیگرام  برای دسکتاپ (پروتابل):

نسخه پروتابل آیگرام را از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود آیگرام

تلگرام پیشرفته آیگرام

 

حالا باید فایل دانلود شده را از حالت زیپ خارج کنید با یکی از نرم افزارهای winrar می توانید این کار را انجام دهید.

نصب همزمان چند تلگرام کامپیوتر

فایلی که از حالت فشرده خارج کردید را می توانید ببینید شما این فولدر را می توانید به هرتعداد که دوست داشتید کپی کنید و شمارهای مختلف را بر روی آن نصب کنید و چندین اکانت داشته باشید ما روش نصب تلگرام پیشرفته را در ادامه توضیح می دهیم:

روی فایلی که در پوشه است کلیک کنید.

با کلیک کردن بر روی این فایل صفحه نخست برای نصب آیگرام باز می شود:

نسخه پرتابل آیگرام

 

حالا بر روی گزینه شروع پیام رسانی کلیک کنید. در این قسمت باید شماره تلفنی که می خواهید آیگرام روی آن نصب شود را وارد کنید.

نصب تلگرام پیشرفته روی دسکتاپ

و با وارد کردن شماره تلفن برای شما کد تاییدی ارسال می شود اگر شما قبلا با این شماره در تلفن خود تلگرام نصب کردید می توانید در تلگرام گوشی خود کد را ببینید و در اینجا وارد کنید یا اینکه این کد را در لیست پیامک های سیم کارت خود می توانید مشاهده کنید.

 

آیگرام

 

کد تایید را وارد کنید و بعد از آن تلگرام پیشرفته آیگرام بر روی دسکتاپ شما است و شما می توانید از امکانات فراوان آن استفاده کنید.هر زمانی که نیاز داشتید بر روی فایل آیگرام کلیک می کنید و وارد تلگرام خود می شوید و نیازی به نصب برنامه روی دسکتاپ نیست.به هر تعداد که نیاز دارید این فایلی که از زیپ خارج کردید را در دسکتاپ کپی کنید و اکانت های مختلف خود را مدیریت کنید .