رفع مشکل گرفتن اسکرین شات از تلگرام + تصاویر

قبلا به راحتی از صفحه تلگرام خود عکس میگرفتید اما بعد از مدتی در نسخه جدید تلگرام  که ورژن ۳٫۱۴ است. هنگام گرفتن اسکرین شات با خطای Unable to capture screenshot . Prevented by security policy مواجه می شوید که به دلیل افزایش امنیت و حریم خصوصی  امکان اسکرین گرفتن نیست و شما باید با انتخاب رمز عبور برای خود این گزینه را فعال کنید.

اسکرین شات چیست؟

اسکرین شات عکسی است که کاربر از صفحه نمایش گوشی خود میگیرد.ولی گاهی اوقات عکس گرفتن امکان پذیر نیست و شما باید تنظیماتی انجام دهید تا این حالت در موبایل شما فعال شود اما نگران نباشید این تنظیمات به راحتی امکان پذیر است.

تلگرام خود را باز کنید و از منوی اصلی برنامه بخش settings (تنظیمات )را باز کنید و وارد قسمت Privacy & Security (حریم خصوصی و امنیت ) شوید.

 

  

در این قسمت باید رمزی عبوری برای خود تعیین کنید پس وارد پخش Passcode Lock  ( قفل با گذر واژه ) شوید. رمز عبوری برای خود تعیین کنید تا برنامه تلگرام شما قفل شود.

 

  

هنگامی که رمز عبور فعال می شود محیط Passcode Lock  را به صورت زیر مشاهده می کنید و گزینه   Allow Screen Capture را فعال کنید تا اسکرین گرفتن از تلگرام شما امکانپذیر شود. اکنون می توانید به راحتی از صفه تلگرام خود عکس بگیرید.

اگر شما نسخه جدید تلگرام را احتیاج دارید می توانید اکنون آن از سایت i-gram دانلود کنید.این نسخه دارای امکانات بیشتری نسبت به نسخه اولیه می باشد و همچنین برای تبلیغات در تلگرام مناسب است می توانید کسب وکار خود را از طریق تبلیغ تلگرام معرفی کنید.