همانطور که می دانید تلگرام محبوب ترین شبکه اجتماعی ایرانیان با بیش از ۴۰ میلیون عضو می باشد که ساعت های زیادی از روز صرف این شبکه اجتماعی می شود. کانال از ابزار محبوب تلگرام می باشد .برخی از ویژگی های آن را در زیر می توانید ببینید:

محبوبیت کانال بین اعضا و کاربران

میزان محبوبیت کانال ها بر اساس لایک ها و دیسلایک هایی است که از طریق ربات به کانال های تلگرامی داده میشود کانالهایی که لایک بیشتری داشته باشند را از سایت الکسا فارسی می توانید مشاهده کنید وآمارهای مفیدی از آن دریافت کنید.

نظرات و کامنت های اعضا

اگر قصد دارید در کانال تازه ای در تلگرام عضو شوید حتما به نظرات اعضا و دیگر کاربران تلگرام درباره کانال مورد نظرتان توجه کنید این امر کمک میکند تا از کیفیت کانال از نظر دیگران با خبر شوید.

آموزش جستجو کانال مورد علاقه در تلگرام:

شبکه اجتماعی تلگرام قابلیت جدید کانال را چندی پیش به آن اضافه کرده است. کانال ها محدودیت اعضا ندارند و استفاده از آنها آسان است وشما می توانید به هر زمینه ای که علاقه مند هستید کانال موردنظر را در تلگرام دنبال کنید. برای جستجو کانال مورد علاقه در تلگرام می توانید از طریق سایت tchannels.me به لیست انواع کانال ها و آدرس آنها دسترسی داشته باشید البته بیشتر کانال های این سایت غیرفارسی است.اگر با مرورگر دسکتاپ به این سایت بروید می توانید از بخش بالای سایت top chart کانال ها را با ترتیب محبوبیت آنها مشاهده کنید.

اما امکان جدیدی که در نسخه تلگرام پیشرفته آیگرام موجود است جستجو کانال مورد علاقه در تلگرام  می باشد .قابلیت کانال یاب این اجازه را به شما می دهد هر کانال در هر زمینه ای که دوست دارید را جستجو کنید .شما می توانید آیگرام  را از لینک زیر دریافت کنید.

دانلود نسخه پرتابل آیگرام

 

کانال یاب فارسی تلگرام:

نصب این برنامه  مانند برنامه تلگرام معمولی نصب می شود.آموزش نصب بر روی دسکتاپ را می توانید از لینک زیر ببینید:


http://i-gram.ir/1045/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D9%88-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D9%87.html
بر روی یکی از پیام ها در برنامه آیگرام راست کنید گزینه ارسال پیشرفته FORWARD PRO  را انتخاب کنید.

جستجو کانال مورد علاقه در تلگرام

حال گزینه رفتن به نسخه طلایی را انتخاب کنید و کد فعال سازی نسخه طلایی را وارد کنید با وارد کردن آن تلگرام پیشرفته شما آپدیت می شود وقابلیت کانال یاب به آن افزوده می شود که در بالای تلگرام می توانید آیکون آن را کنار بخش جستجو ببینید در عکس زیر می توانید آن را مشاهده کنید.

جستجو کانال مورد علاقه در تلگرام

و با کلیک بر روی آن می توانید کانال تلگرام فارسی که می خواهید را سرچ کنید و جستجو کانال مورد علاقه در تلگرام به راحتی امکان پذیر است و مخصوصا که محبوب ترین کانال ها را هم به صورت پیش فرض معرفی کرده است کار جستجوی شما راحتتر می شود.