تلگرام پیشرفته آیگرام

تلگرام یک شبکه‌ی اجتماعی بزرگ و تاثیر گذار در ایران است که میلیون‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ها ایرانی در داخل و خارج کشور را با هم مرتبط ساخته و جای بسیاری از وب سایت‌ها و مجلات را گرفته و مبتکران روزبه روز با ایده‌های جالب توجه از طریق کانال‌ها و ربات‌های تلگرام کاربران را شگفت‌زده می‌کنند.
تیم برنامه نویسی آی گرام با ساخت یک نسخه ویژه و غیررسمی از تلگرام با امکانات پیشرفته و باورنکردنی کار با این اپلیکیشن پیام رسان را برای کاربران جذاب تر کرده است
در خصوص امنیت این اپلیکیشن باید گفت تلگرام پیشرفته آیگرام مبتنی بر تلگرام، تنها از API این اپلیکیشن استفاده کرده و گفت و گو های رد و بدل شده و اطلاعات شما همچنان روی سرورهای امن و پر قدرت تلگرام محافظت می شوند. در ادامه همراه ما باشید تا به بررسی این اپلیکیشن بپردازیم.

igram تلگرام پیشرفته آیگرام ؛ تجربه تلگرام با طعمی متفاوت | igram

 

نگاهی بر امکانات ویژه و منحصر به فرد برنامه آی گرام

یکی از نکات قابل توجه در مورد تلگرام ، رابط کاربری بسیار ساده است که پس از مدتی استفاده برای کاربران خسته کننده می شود. همچنین به دلیل اینکه تمامی چت ها، کانال ها، ربات ها و گروه ها همه و همه در یک صفحه قرار دارند باعث سردرگمی کاربران می شود و اگر در کانال ها و گروه های بسیار باشند باید هر کدام را جست و جو کنند.
در برنامه تلگرام پیشرفته آیگرام هر قسمت در یک تب جداگانه قرار گرفته است. در تب اول از سمت چپ همانند صفحه اصلی تلگرام، تمامی چت ها، گروه ها، کانال ها و ربات ها قرار دارند. در تب دوم، چت های شما با دوستان و آشنایان خود می باشد و تنها چت ها نمایش داده می شوند. در تب سوم تنها گروه ها، در تب چهارم سوپرگروه ها و در تب بعدی کانال ها نمایش داده می شود وهمینطور یک تب هم برای روبات ها در نظر گرفته شده است و در آخرین تب هم لیست برگزیده های شما نمایش داده می شود شما می توانید چت ها و مواردی که می خواهید را به لیست برگزیده های خود اضافه کرده و در این قسمت مشاهده نمایید. به این ترتیب با لمس هر تب، به هر قسمت به صورت تفکیک شده دسترسی خواهید داشت. علاوه بر تفکیک، تب بندی قسمت ها باعث زیباتر شدن رابط کاربری شده و برای کاربر خسته کننده نیست.
از دیگر ویژگی های جذاب این اپلیکیشن بخش چت روم است .چت روم ویژه با امکان اضافه کردن سوپرگروه ها به صورت نامحدود و جستجوی سوپرگروه ها در آی گرام منظور شده است
کانال یاب یک امکان کاربردی برای جستجو در بیش از ۶۰ هزار کانال فارسی تلگرام است که یافتن کانال های مورد نظر را برای کاربران تسهیل می کند
ویرایش قالب و استفاده از قالب های آماده و متنوع یک امکان جالب دیگر از آی گرام است که به وسیله آن می توانید پوسته موردعلاقه خود را انتخاب نمایید. برنامه دارای بینهایت پوسته زیبا با رنگ های بسیار متنوع می باشد که به انتخاب خود می توانید پوسته برنامه را تغییر دهید.
در حالت روح، آنلاین باشید، ولی آفلاین دیده شوید.یکی از کاربردی ترین و مهم ترین امکانات برنامه آی گرام ، داشتن حالت روح می باشد. با فعال کردن این امکان، دیگر می توانید با خیال راحت در تلگرام باشید بدون اینکه کسی متوجه آنلاین بودن شما شود. با حالت روح، اگر کسی برای شما پیغامی ارسال نماید در صورتی که شما آنلاین باشید و آن پیام را مشاهده کنید، برای مخاطب شما که پیام را ارسال کرده است تیک دوم نمایش داده نشده و مخاطب متوجه خوانده شدن پیام توسط شما نخواهد شد. بدین صورت در تلگرام همیشه آنلاین باشید اما برای دیگران آفلاین. البته توجه داشته باشید با فعال کردن حالت روح، در زمان ارسال پیام وضعیت شما یک لحظه آنلاین و سپس دوباره آفلاین خواهد شد.

تا بدین جای کار خیل عظیم امکانات موجود در تلگرام پیشرفته آیگرام را مورد بررسی قرار دادیم، اما این امکانات به همین جا ختم نشده و شامل موارد بیشتری می شود.

سایر امکانات تلگرام پیشرفته آیگرام را در زیر می توانید مشاهده نمایید:

– مخاطب خاص پیشرفته : از آنلاین و آفلاین شدن، تغییر عکس و نام و شماره تلفن مخاطب خاص خود در کمترین زمان ممکن آگاه شوید.
– فروارد سریع : یک یا چند پیام را به راحتی به یک یا چند مخاطب یا گروه ارسال کنید.
– فروارد پیشرفته : تغییر متن قبل از ارسال، تغییر یا افزودن متن زیر عکس یا فیلم قبل از ارسال، افزودن متن به گیف قبل از ارسال، همه با فروارد پیشرفته.
– فروارد بدون نقل قول : می توانید پیامهای دیگران را بدون اینکه نام پیام دهنده نمایش داده شود به دیگران ارسال کنید.
– تغییرات مخاطبین : گزارشی از آخرین تغییراتی که مخاطبین در نام، شماره یا عکس پروفایل خود می دهند.
– مخاطبین آنلاین : نمایش فهرست مخاطبین آنلاین.
– امکان ارسال نقاشی به صورت حرفه ای
– تب برگزیده ها و خوانده نشده ها: همیشه گفتگوهای مهم در تب جداگانه در دسترس شما هستند. امکان دانلود خودکار چتهای برگزیده نیز وجود دارد.
– ارسال متن به همراه ویدئو
– برگزیده کردن استیکرها و اموجی ها : اضافه شدن تب برگزیده ها به استیکرها و اموجی ها.
آی گرام نسخه غیررسمی تلگرام با شماره مجوز ۵۲۰۳۳ می باشد که مستقیما به سرورهای تلگرام متصل می باشد و به هیچ عنوان به حریم و اطلاعات شخصی کاربران دسترسی ندارد.

سورس کد برنامه آی گرام در Github
https://github.com/sadegh-arfa/Igram


 

کانال تلگرام آیگرام

تگ کانال : @igram_channel

عضویت در کانال تلگرام آیگرام

تلگرام پیشرفته آیگرام ؛ تجربه تلگرام با طعمی متفاوت | دانلود igram